ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.11.2021

Україна входить до ТОП-10 європейських країн за темпами збільшення органічних земель

Україна станом на 2020 рік має 462 тис. га земель, зайнятих під органічним виробництвом, що дорівнює приблизно 1% від земель сільськогосподарського призначення країни. Про це розповіла Ольга Гвоздьова, радниця директора Офісу з розвитку підприємництва та експорту, координаторка напрямку Аналітика та стратегія у матеріалі «Встигнути до 2030: місце України на мапі органічного ринку ЄС».

За її словами, в середньому країни ЄС на сьогодні мають 8,1% органічних земель, з найбільшою часткою в Австрії (26%), Естонії (22%) та Швеції (20%). Серед лідерів за розмірами площі — Іспанія (2,4 млн га), Франція (2,2 млн га), Італія (2 млн га), Німеччина (1,6 млн га).

«Як бачимо, Україна поки значно відстає від країн ЄС, однак при цьому має достатньо хороший темп приросту — Україна входить до ТОП-10 європейських країн за темпами збільшення органічних земель за останні 10 років (до початку пандемії)», — розповіла експерт.

Щодо кількості компаній, які працюють в органічному секторі, то наразі в Україні нараховується 549 органічних операторів (тобто і виробників, і переробників, і компаній, які займаються експортом чи імпортом). З них — 419 виробників. Загалом в Європі близько 430,8 тис. виробників органічної продукції (343,6 тис. з них — в ЄС). Найбільші за кількістю виробників країни — Італія, Франція, Іспанія, Німеччина та Греція.

 

kurkul.com