ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 17.02.2021

Україні є чим пишатися: за останні 20 років ми подвоїли виробництво зерна

17 лютого у широкому колі експертів відбувається форум III Business & Legal Agri Forum, повідомляє agronews.ua.

Одним із спікерів був Микола Горбачьов, президент Української зернової асоціації, якого, до речі, вчора під час засідання Загальних Зборів УЗА вдруге було обрано Президентом асоціації.

У своєму виступі він зазначив, що незважаючи на обмежені фінансові та інтелектуальні ресурси, Україна з кожним роком вирощує все більший і більший врожай зернових. Хоча 2020 рік і став трохи винятковим.

Причиною цього є кліматичні зміни, які є непередбачуваними. Тому аграріям необхідно відповідати на ці виклики кожного року.

«Кліматична зона України найвигідніша для вирощування зерна. У Індії також. Основне виробництво зерна відбувається в Індії на півночі, бо там основне населення. Так от в Індії, щоб з півночі на південь залізничним транспортом доставити зерно, це буде коштувати біля 60 дол США на 1 тоні. А щоб доставити з України морем – 40-45 дол США на 1 тоні. Тому ми ще і транспортно гарно виграємо у порівнянні з іншими країнами», – сказав Горбачьов.