ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.10.2023

Українських експортерів запрошують у бізнес-поїздку до портів Гдиня та Гданськ

З огляду на зростаючу загрозу для судноплавства в Чорному морі, балтійські порти Гданськ і Гдиня стали альтернативою для перевалки і транспортування української сільськогосподарської продукції морем.

Учасники Agro&Food Security Forum 10 жовтня матимуть унікальну можливість встановити прямі контакти з представниками логістичних операторів, що працюють в обох портах, і таким чином знайти найбільш ефективні транспортні рішення для своєї продукції.

Порт Гданська називають серцем Балтійського моря. Це найдинамічніший порт Європи, що розвивається найшвидше. Він здатний приймати найбільші кораблі у світі і може обробляти будь-які типи вантажів.

Гдиня — це порт зі столітнім досвідом, ідеально розташований, з сучасною інфраструктурою, що спеціалізується на обробці генеральних вантажів, переважно контейнерних.

Організатори: Асоціація бобових України (СВСБУ), Польсько-Українська Господарча Палата.

Співорганізатори: Світова конфедерація бобових (GPC), ProAgro.

Деталі та реєстрація на Agro&Food Security Forum — за посиланням.

Нагадаємо, польський порт Гданськ готується збільшити перевалку українського зерна. У 2022 році цей порт перевалив 2 млн т зерна, що на 19% більше, ніж у 2021 році.

 

latifundist.com