ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 17.09.2020

Уряд дозволив використання копій цифрових документів у Дія, в тому числі цифрового податкового номера

Кабінет Міністрів затвердив механізм використання цифрової версії податкового номера та електронних копій документів у застосунку Дія. Для цього було внесено відповідні зміни до постанови від 15 квітня 2020 р. “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон”.

Відтепер е-РНОКПП офіційно є цифровим аналогом паперового податкового номера. У мобільному застосунку Дія він відображається двома способами: у складі е-паспорта (ID-картка чи біометричний закордонний паспорт) або як окремий документ – е-РНОКПП (якщо у користувача немає е-паспорта).

“Наша основна мета – зробити так, щоб громадяни могли повсюдно використовувати документи з Дії. Ми зробили ще один важливий крок до цього. Відтепер не буде ситуацій, коли документи з Дії не прийняли. Завдяки функції шерингу цифрових копій документів кожен українець зможе використовувати цифрові документи, як повноцінні аналоги паперових чи пластикових”, – прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Постановою врегульовано можливість формування електронної копії документів у мобільному застосунку Дія. Постанова також містить перелік ситуацій, коли можна скористатися цифровими документами. Наприклад, під час:

  • надання послуг поштового зв’язку
  • здійснення банківських операцій
  • на касах супермаркетів для підтвердження віку
  • надання послуг з медичного обслуговування
  • надання адміністративних послуг
  • повернення коштів сплачених за товар

Завдяки змінам до постанови торгові мережі, поштові відділення, банки та сервіси зможуть офіційно приймати цифрові документи з державного застосунку Дія.

Наразі цифровий номер платника податків та електронні копії інших документів доступні лише у версії застосунку Дія 2.0 для бета-тестувальників. Однак вже скоро запустимо для всіх українців.

Джерело: Урядовий портал.