ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.07.2023

Закупівельні ціни на живець свиней продовжують падати

Друга декада липня почалася зі зниження закупівельних цін на свиней забійних кондицій. Про це розповіли аналітики Асоціації «Свинарі України».

«Торги минулої п’ятниці завершилися зсувом цін на свиней забійних кондицій на 2-3 грн/кг у бік пониження. Тож хоча в Центрі, на Півдні та на Сході кілограм свинини живою масою переважно коштував 80 грн/кг та вище, епізодично зустрічалися і нижчі ціни, а на Заході котирування цього тижня коливалися між 77 та 80 грн/кг», — розповіли в АСУ.

Відповідно, середньозважена ціна зупинилася на рівні 79,1 грн/кг чи на 3,2% нижче минулотижневої позначки.

Оцінки щодо поточної ситуації на ринку живця та її подальшого розвитку серед переробників неоднозначні.

«Так, низка операторів констатує послаблення торгівельної активності та посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини. Разом із тим, інші відзначають обмеженість пропозиції живця та/або нижчу забійну масу тварин, що не дозволяє здійснити позапланову заготівлю. Додатковим чинником тиску на ціни є поширення інформації про надходження свинини з-за кордону. Утім темпи надходження наразі поступаються активності минулого місяця, а сама м’ясна сировина, за відгуками операторів ринку, за якісними характеристиками не складає конкуренції вітчизняній свинині», — пояснили аналітики.

 

kurkul.com