ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.01.2014

ДП «Держзовнішінформ» розширює зміст видань

22 січня 2014 року в Міністерстві доходів і зборів відбувся круглий стіл «Застосування офіційних джерел інформації про ринкові ціни для цілей трансфертного ціноутворення», на якому були присутні керівники управлінь та департаментів Міністерства, а також представники офіційних джерел інформації про ринкові ціни. Від ДП «Держзовнішінформ» в заході взяв участь начальник управління галузевих досліджень Валентин Завгороднєв.

На круглому столі було порушено теми застосування норм законодавства про трансферне ціноутворення, обговорювалися питання, що виникають при визначенні ринкової ціни, а також критерії, що використовуються для цього: технічні характеристики, обсяги партій, маркетингова політика, умови поставки, операції з пов'язаними особами тощо. Обговорювалися і складнощі, що існують у цій сфері, зокрема – брак інформації про ринкові ціни за великою кількістю товарних позицій (продукція легкої промисловості, меблі, побутова техніка), а також ціни на роботи або послуги.

В ході круглого столу прозвучала інформація про те, що сайти Мінрегіону та Мінагрополітики, можливо, буде виключено з переліку офіційних джерел, інформації, визначених Розпорядженням Кабміну від 23.10.2013г . № 866 – р , оскільки та інформація, якою володіють Міністерства, не відповідає критеріям для цілей трансфертного ціноутворення.

Начальник управління галузевих досліджень Валентин Завгороднєв повідомив, що «Держзовнішінформ» постійно працює над розширенням переліку товарів, ціни на які оприлюднюються в його виданнях («Огляд ЦІН українського та СВІТОВОГО товарних ринків» і «Товарний монітор. Україна»). При розширенні переліку, в першу чергу, проводиться пошук цінової інформації на товари, що займають домінуюче становище у відповідному сегменті економіки. «Друкована інформація про ціни має багато нюансів при використанні. Зокрема, експортні/світові ціни завжди вказуються без урахування ПДВ, оскільки в кожній країні він різний, і можливості коригування цін для цілей трансфертного ціноутворення на окремі елементи умов поставки (доставку, страховку, навантаження тощо)», – зазначив Валентин Завгороднєв.