ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.03.2018

ДП «Держзовнішінформ» та ПрАТ «Укргідроенерго» підписали меморандум про співпрацю

27 березня у Києві директор Державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота підписали меморандум про співробітництво та взаємодію.

Основна мета – розвиток взаємовигідної та довготривалої співпраці.

«Меморандум, зокрема, передбачає надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких, консультаційних та експертних послуг, – зазначає директор ДП «Держзовнішінформ» Б. Дубас. – Очікується, що результатом нашої співпраці стануть проведення досліджень, моніторингів внутрішніх і зовнішніх ринків товарів та послуг у галузі гідроенергетики».

Окрім того, також досягнуто низку домовленостей щодо інформаційно-комунікаційного забезпечення, співробітництва між підприємствами у спільній організації й участі в ділових та виставкових заходах, залучення сторін до участі у спільних конференціях, семінарах, круглих столах тощо.

Довідка: ПрАТ «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, що входить до переліку 15 найбільших підприємств державного сектору економіки, сумарні активи яких складають 70% від загального показника у держсекторі.

До складу компанії входять дев’ять станцій на річках Дніпро і Дністер: Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС. Будуються Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2. У 2017 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства склала 103, а їхня сумарна встановлена потужність сягнула 5747 мВт. Компанія динамічно розвивається і забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, мобільний аварійний резерв в об’єднаній енергосистемі України.

Аналіз фінансових показників ПрАТ «Укргідроенерго» за останні роки підтверджує стабільний фінансовий стан і позитивну динаміку розвитку товариства. Чистий дохід (виручка) компанії у 2017 році становив 5,7 млрд грн, чистий прибуток – 1465,5 млн грн.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»