Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Відгуки та подяки

Рекомендаційний лист від Акціонерного товариства “Об’єднана Гірничо-Хімічна Компанія”(АТ “ОГХК”)

Акціонерне товариство “Об’єднана Гірничо-Хімічна Компанія”(АТ “ОГХК”) довгий час отримує аналітичну інформацію щодо цін та тендецій на ринках титановмісної сировини.

У рекомендаціному листі в.о. голови правління АТ “ОГХК” Гладушко О.В. відзначає висококваліфікований рівень наданих послуг та дотримання дедлайнів нашими експертами:

“Фахівці підприємства, які готують аналітичні матеріали для нашої компанії, мають беззаперечну репутацію на ринку аналітично-консультативних послуг, значний досвід роботи та високопрофесійне відчуття процесів та тенденцій, які мають місце на світових ринках сировини. Рекомендуємо їх як спеціалістів, які сумлінно та відповідально поставляться до надання послуг”.

Дякуємо за приємні слова подяки.

Варто відзначити, що АТ “ОГХК” співпрацює з управлінням досліджень промислово-сировинних ресурсів та металургії під керівництвом Шевцова Олексія Ремовича.

Звертайтесь за консультацією до Олексія Ремовича за телефоном (044) 390-50-70 чи за електронною адресою shar@dzi.gov.ua.

Оригінал рекомендаційного листа можна переглянути за посиланням Рекомендація від ОГХК.