Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.11.2017

На Кіровоградщині лісове господарство запускає виробництво альтернативного палива

У Чорноліському лісгоспі Кіровоградської області проаналізували ситуацію зі значним зниженням обсягів лісозаготівель, пов’язаним із скороченням рубок, і прийняли рішення переходити на новітні світові технології та безвідходне виробництво. Першим кроком на цьому шляху стало придбання рубальної машини і запуск виробництва технологічної тріски.

Про це йдеться у повідомленні Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Технологічна тріска з дров’яних відходів та порубочних залишків – це цінний альтернативний вид палива. Її виготовлення та реалізація – один із перспективних напрямків виробничої діяльності лісгоспу.

Використовувати рубальну машину можна в будь-якому лісовому масиві, оскільки вона мобільна, навісна і працює на базі колісного трактора. На сьогодні обладнання працює в тестовому режимі, проводяться хронометражні роботи. А тим часом підприємство вже уклало перші угоди на постачання тріски технологічної, якою опалюватимуть установи й організації Знам’янського району.

Запуск виробництва тріски технологічної передбачає також забезпечення відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. У 2017 році Чорноліське лісове господарство успішно пройшло міжнародну сертифікацію й отримало відповідний сертифікат.