Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.05.2022

70% українських компаній скоротили виробництво у квітні

Кількість зайнятих скоротилася у 58% опитаних підприємств

Трохи більше ніж 70% опитаних підприємств повідомили про зменшення обсягів виробництва у квітні 2022 року в порівнянні з березнем, а 10% – припинили свою діяльність. У квітні лише 15% респондентів мали повне (або велике) завантаження потужностей у порівнянні з довоєнним періодом. Кількість зайнятих скоротилися у 58% підприємств.

Такими є результати щомісячного опитування керівників компаній, який провела громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій».

Результати опитування показали позитивні ділові очікування бізнесу щодо виробництва та зайнятості у короткостроковій перспективі на тлі високого рівня невизначеності. Зокрема, 32% підприємств планують зростання виробництва у найближчі один-два місяці, а 16% – очікують на зростання зайнятості. Очікування на перспективу шести місяців також позитивні: частка оптимістів (40%) переважає частку песимістів (30,6%).

Окрім падіння виробництва, ще одним значущим показником впливу війни на економічну ситуацію в Україні є невизначеність. Близько половини опитаних не змогли дати прогноз щодо змін фінансово-економічної ситуації (45%) та загальноекономічної ситуації (48%).

Обсяги продажу впали у 69% опитаних. Найбільше постраждав малий бізнес. Однак у наступні два місяці 34% респондентів очікують зростання реалізації.

Опитані найчастіше нейтрально оцінюють держполітику підтримки бізнесу. На думку респондентів, для бізнесу в поточних умовах важливими є зменшення податків, пільгові кредити, держзамовлення, а також спрощення законодавства, митних процедур та імпорту.

Серед основних проблем, яких зазнав бізнес під час війни, – брак палива, зростання цін на сировину та матеріали, складнощі з перевезенням товарів територією України, зменшення попиту на продукцію чи послуги та нестачу робочої сили.

Польовий етап опитування тривав з 28 квітня до 7 травня 2022 року. Загалом було опитано 327 компаній, серед них 266 промислових підприємств, які розташовані у 19 із 27 регіонів України.

Як повідомляв GMK Center, за словами заступника голови НБУ Сергія Ніколайчука, швидкі темпи відновлення роботи українських підприємств, зафіксовані наприкінці березня – квітня, у травні суттєво знизилися. За його словами, це може свідчити про деяку стабілізацію економіки воєнного часу.

 

gmk.center