Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.01.2022

ArcelorMittal вклав $5 млн у технологію виробництва водню H2Pro

Технологія передбачає використання електрики для розщеплення води на водень та кисень

Компанія ArcelorMittal, один із найбільших виробників сталі у світі, інвестувала $5 млн у технологію виробництва водню компанії H2Pro через інноваційний фонд XCarb. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

H2Pro розробляє спосіб виробництва водню із води. У основі методу лежить технологія E-TAC (електрохімічна і термічно активована реакції). Вона використовує електрику для розщеплення води на водень та кисень. На відміну від звичайного електролізу, водень та кисень генеруються окремо на різних стадіях – електрохімічній та стадії термічної активації.

Розкладання води з використанням технології E-TAC забезпечує енергоефективність більше 95%, що значно вище, ніж традиційні технології електролізу води на рівні близько 70%.

H2Pro має намір почати виробляти водень вартістю менше $2/кг у 2023 році. При цьому до 2030 року компанія має намір запустити перший комерційний проєкт із виробництва водню за ціною $1/кг.

«Враховуючи увагу H2Pro до розробки нової технології, спрямованої на виробництво зеленого водню енергоефективним способом за конкурентними цінами, це природне доповнення до інвестиційного портфеля XCarb. Незважаючи на те, що E-TAC перебуває на ранній стадії, ми з нетерпінням чекаємо на початок роботи з командою H2Pro», – повідомив Пінакін Чаубаль, головний технічний директор ArcelorMittal.

«Зелений» водень – один із небагатьох інструментів для декарбонізації. Щоб стати життєздатним, він має бути дешевшим. З цим раундом фінансування ми зможемо налагодити виробництво», – наголосив Талмон Марко, генеральний директор H2Pro.

ArcelorMittal заснувала інвестиційний фонд XCarb у березні 2021 року. H2Pro є п’ятим інвестиційним проэктом фонду. Раніше ArcelorMittal вклав $30 млн у компанію з переробки вуглецю LanzaTech через фонд XCarb.

ArcelorMittal має намір перейти на “зелене” виробництво сталі до 2050 року. Для цього компанія має намір вкласти €1,1 млрд у декарбонізацію виробництва у Бельгії.

ArcelorMittal – провідна світова сталеливарна та гірничодобувна компанія з присутністю у 60 країнах та виробничими активами у 18 країнах.

За підсумками 2020 року компанія зафіксувала чистий збиток у розмірі $733 млн. EBITDA підприємства скоротилася до $4,3 млрд, що на 17,2% нижче в порівнянні з 2019 роком.

 

gmk.center