Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 02.04.2021

Cargill йде зі світового ринку цукру

Про це повідомляє reuters.com.

«Copersucar і Cargill повідомили, що досягли угоди про припинення партнерства в Alvean, при цьому бразильська компанія стає єдиним акціонером компанії, яка переробляє близько 12 млн т цукру на рік, або близько 20% світової торгівлі. Компанії відмовилися розкривати фінансові умови угоди, яка залежить від схвалення бразильського антимонопольного агентства CADE», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що продаж частки Alvean є частиною перегляду портфеля компанії Cargill. Компанія планує зосередитися на основній діяльності в сфері продовольства і сільського господарства, але буде продовжувати активну діяльність у сфері торгівлі певними товарами і буде продовжувати поставляти цукрові інгредієнти клієнтам, використовуючи існуючі підприємства в Бразилії, Мексиці і США.

«Компанія Copersucar відкрита для оцінки можливостей додавання нового партнера в Alvean в майбутньому. Нас влаштовує ідея управління Alvean поодинці, але ми не будемо відмовлятися від можливості стратегічного партнерства, яке могло б зміцнити бізнес і підвищити його ефективність», – коментує джерело в Copersucar.

Однак, за інформацією джерела, в даний час з жодною зі сторін не ведуться переговори про цю можливість.

Слід додати, що компанія Copersucar відповідає за продаж цукру і етанолу, вироблених на десятках пов’язаних з ним заводів в Бразилії. Компанія також контролює американського трейдера етанолу і дистриб’ютора Eco-Energy.

Agravery.com