Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.11.2021

Держенергоефективності бере участь у розробці Водневої стратегії та вивчає можливості для реалізації пілотних проектів

Синергія у реалізації водневих проектів та покращенні екології – державний підхід до Водневої стратегії України. Про це йшлося на засіданні Робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку водневої енергетики в Україні до 2030 року, яке відбулося під головуванням заступника Міністра енергетики Юлії Підкоморної.

«Держенергоефективності працює над важливими завданнями – бере участь у розробці Водневої стратегії і паралельно вивчає можливості для реалізації пілотних проектів. Критичним питанням є наявність водних ресурсів. Тому я провів наради з представниками водної спільноти, під час яких проаналізували доступність водних ресурсів та можливі точки їх забору, щоб розбудувати водневу економіку», – повідомив Голова Держенергоефективності Валерій Безус.

Зокрема, серед перспективних напрямів – використання прісноводних ресурсів у місцях їх надлишку, морських та шахтних вод.

«Важливо, що у розробці Водневої стратегії ми враховуємо не лише економічну складову проектів, а й екологічні аспекти, доступність водних ресурсів, наявність енергетичних ресурсів, транспортної інфраструктури, потреб промисловості та експортного потенціалу», – наголосив Валерій Безус.

В обговоренні взяли участь представники Держенергонагляду, Держводагентства, НТЦ «Вуглеінновація», Дніпровської політехніки, Інституту відновлюваної енергетики НАН України, Інституту водних проблем і меліорації, Інституту проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

 

www.kmu.gov.ua