Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.11.2020

Держенергоефективності та Представництво ім. Г.Бьолля в Україні обговорили актуальні напрями співпраці для «зеленого» переходу громад

Т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура провів робочу зустріч із представниками бюро Фонду ім. Г. Бьолля в Україні та ГО «Екодія», які здійснюють активну діяльність у напрямку екологічного «зеленого руху».

Як повідомив керівник представництва Сєргєй Сумлєнний, в Україні Фонд діє з 2008 року та підтримує такі цінності, як рівність, збереження довкілля і розвиток громадського суспільства.

Серед ключових напрямів Фонду – сприяння скороченню викидів парникових газів і підвищенню енергоефективності, збереження довкілля і клімату, підтримка екологічного громадського руху.

У свою чергу, Костянтин Гура представив пріоритетні для Агентства напрями роботи, щоб зменшити енергоємність економіки країни: від підвищення енергоефективності у різних секторах та розвитку «чистої» енергетики до впровадження дієвих інструментів фінансування проектів.

Обговорюючи «чисту» енергетику, сторони звернули увагу на важливість розвитку малої генерації. Адже відновлювані джерела енергії – дієва альтернатива традиційним енергоресурсам для кожної громади. Цьому питанню приділено особливу увагу у 4-му енергопакеті ЄС «Чиста енергія для всіх європейців».

Також, Оксана Алієва, координатор програми «Зміни клімату і енергетична політика», поділилися результатами проведених із партнерами досліджень щодо розвитку розподіленої генерації (https://bit.ly/3oM1M8q) та енергетичних кооперативів.

На її переконання, щоб заохотити громади переходити на «чисті» джерела, важливо створити стимули і підвищувати їхню обізнаність щодо таких можливостей та джерел фінансування проектів. Зокрема, корисним для громад буде і онлайн-курс про фінансування місцевих енергетичних проектів, який розробили ГО «Екоклуб» за підтримки Фонду та Посольства Норвегіі в Україні: https://money.ecoclubrivne.org.

Загалом, за підсумками зустрічі сторони домовилися опрацювати можливості для об’єднання зусиль у таких напрямах:

  • сприяння впровадженню малої та середньої розподіленої генерації;
  • поширення проектів із встановлення СЕС на дахах адміністративних будівель;
  • впровадження системи гарантій походження енергії з відновлюваних джерел;
  • енергетична утилізація твердих побутових відходів;
  • запровадження ринку зелених облігацій;
  • розвиток будівництва пасивних будівель;
  • популяризація переваг розвитку енергоефективності та «чистої» енергетики.

Джерело: Урядовий портал.