Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.08.2021

Для збільшення видобутку газу в Україні потрібно $20 мільярдів інвестицій – Нафтогаз

НАК “Нафтогаз України” оцінює потребу в інвестиціях на освоєння нових акваторій Чорного моря разом із нетрадиційними й глибокими родовищами природного газу на рівні 20 млрд доларів у наступні 10 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.

“Розвідка та освоєння нових акваторій Чорного моря разом з нетрадиційними та глибокими родовищами газу є частиною планів Нафтогазу на найближчі роки. Реалізація цих планів вимагає близько 20 мільярдів інвестицій доларів США впродовж наступних 10 років”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Нафтогаз зосереджується на видобуванні газу як найбільш екологічно чистого викопного палива. Нині компанія є одним із найбільших виробників газу в Європі з річним видобутком 14 млрд кубометрів.

Загалом, Нафтогаз має газові активи, які дадуть змогу збільшити запаси до 600 млрд кубометрів.

Аби залучити інвестиції в українську нафтогазову галузь та посилити інтеграцію з Європейським Союзом у питаннях енергетичної безпеки, Нафтогаз ініціює проведення Українського газового інвестиційного конгресу (Ukrainian Gas Investment Congress – UGIC). Захід за підтримки Міністерства енергетики та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів планується провести у Києві з 20 по 22 жовтня 2021 року.

Як повідомлялося, Група Нафтогаз планує у 2022 році отримати перший газ зі стратегічних активів, отриманих за угодами про розподіл продукції (УРП).

У березні 2021 року Нафтогаз отримав спецдозволи на 30 ділянок у акваторії Чорного моря, у грудні 2020 року придбав 100% ТОВ “Надра Юзівська”, яка є власником ліцензії на Юзівську площу, а також підписав із державою угоди про розподіл продукції на 4 нові ділянки.

У січні-червні 2021 року порівняно з аналогічним періодом 2020-го АТ «Укргазвидобування» скоротило видобуток газу на 5,3%, або 0,38 млрд кубометрів, – до 6,8 млрд кубометрів.

 

www.ukrinform.ua