Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.09.2021

ДП «Укрхімтрансаміак» перевиконало плани з транзитного транспортування на 3,8%. До держбюджету буде направлено понад мільярд гривень

За вісім місяців поточного року державне підприємство «Укрхімтрансаміак» перевиконало плани з транзитного транспортування аміаку на 3,8%. Упродовж зазначеного періоду було відтранспортовано на 58,8  тис  тонн більше, ніж планувалося.

Зокрема, лише за останній місяць (серпень) перевиконання склало 13, 091 тис тонн.

«Перевиконавши плани з транзитного транспортування й відтранспортувавши більші обсяги рідкого аміаку, ДП «Укрхімтрансаміак» перерахує до державного бюджету значні обсяги рентної плати, навіть незважаючи на суттєве падіння курсу долара США. Зокрема, за 8 місяців цього року усього на користь держави (з урахуванням розміру суми рентної плати за серпень) буде сплачено понад мільярд гривень», – зазначає очільник держпідприємства Вадим Двойнос.

За словами керівника ДП «Укрхімтрансаміак»,  досягнення таких результатів стало також можливим за рахунок оптимально спланованих навантажень між замовниками послуг з транзиту. Водночас якісне та вчасне проведення ремонтних робіт й інших профілактичних заходів, продуктивна й злагоджена взаємодія усіх підрозділів та служб також позитивно відзначилися на загальній ефективності.

Довідково.

ДП «Укрхімтрансаміак» – один із найбільших світових транспортувальників рідкого аміаку – є оператором української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті – Одеса».

Через аміакопровід – унікальну за своїм технічним рішенням, масштабами і призначенням інженерну конструкцію, підприємство транспортує хімічну речовину – рідкий аміак –  до Одеського припортового заводу.  Потім він постачається на експорт до країн Європи, Азії та Африки.

Упродовж усієї лінії аміакопроводу є 12 роздавальних станції, через які здійснюється видача аміаку вітчизняним споживачам.

За рівнем аварійної безпеки аміакопровід не має аналогів у світі.