Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.01.2022

ДТЕК законтрактував чотири додаткові партії американського вугілля

ДТЕК законтрактував 4 додаткові суднові партії американського вугілля, нові поставки очікують протягом лютого-березня.

Як передає Укрінформ, про це 24 січня повідомили в ДТЕК.

«ДТЕК домовився про додаткові 4 судна класу «Панамакс» з імпортним паливом. Очікується, що нові поставки з вугіллям із США та, походженням з Колумбії, прибудуть до України протягом лютого-березня», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що таким чином, на сьогодні загальна кількість поставок компанією морем збільшена до 13 суден, а обсяг імпортного вугілля – до 858 тис. тонн. Вугілля з додаткових «Панамаксів» поповнить склади українських ТЕС.

За словами гендиректора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва, попри дефіцит палива і високі ціни на енергоносії на світових ринках, компанії вдалося домовитися про нові суднові партії.

«Це додатковий запас міцності, особливо в розпал опалювального сезону і морозів, коли різко збільшується споживання електрики і теплова генерація несе додаткове навантаження. Вкотре наголошу, імпорт вугілля є тимчасовим заходом. Він дозволяє покрити його дефіцит через максимальне навантаження на наші ТЕС. Проте у наших пріоритетах залишається власний видобуток», – пояснив Салєєв.

У повідомленні нагадали, що на сьогодні ДТЕК привіз в Україну 9 суднових поставок з імпортним вугіллям. Перше судно, законтрактоване компанією для потреб державних ТЕС «Центренерго», прибуло в Україну 20 листопада. Інші призначені для потреб ТЕС ДТЕК Енерго. Це дозволило збільшити запаси вугілля на ТЕС компанії до 548 тис. тонн.

Загалом протягом вересня – грудня 2021 року ДТЕК було імпортовано 880 тис. тонн вугілля. На сьогодні обсяги вже законтрактованого компанією імпортного палива значно перевищили 1,3 млн тонн.

У минулому році видобуток на шахтах ДТЕК Енерго склав майже 17 млн тонн вугілля. За попередніми даними, за аналогічний період на ТЕС компанії було спалено 14,5 млн тонн палива, з якого 84% – вугілля власного видобутку.

 

www.ukrinform.ua