Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.11.2021

Харківський авіазавод має намір відновити виробництво літаків

Підприємство планує створити 1,5 тис. робочих місць і випускати по 5 літаків на рік

«Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» планує відновити виробництво літаків. Відповідний меморандум підписали в Харківській обласній державній адміністрації, повідомив Mintrans.

Підприємство планує протягом 5 років вийти на рівень випуску 5 літаків на рік, створивши 1,5 тис. робочих місць, і погасити борги із зарплати.

«Ми знаємо, що на заводі у нас борг перед приватними кредиторами приблизно на 1,5 млрд грн, ми знаємо, що на заводі є заборгованість перед співробітниками – приблизно 300 млн грн. І також близько 2,6 млрд грн – держборгу», – підкреслив Олександр Скакун, глава ХОДА.

Вирішити питання планують шляхом приватизації підприємства. Участь у конкурсі вже готові взяти «ФЕД», «Мотор Січ» і «Авіакомпанія Константа».

«Вони готові брати участь у відкритому конкурсі, якщо буде прийнятий закон про приватизацію цього підприємства. Я не маю права говорити про цифри, про суму, яку ці компанії готові викласти за цей завод, але я точно скажу – це сума з 8 нулями», – резюмував Олександр Скакун.

Як повідомляв GMK Center, раніше комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку рекомендував парламенту прийняти в першому читанні законопроєкт №5799 «Про особливості приватизації єдиного майнового комплексу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства».

Відзначимо, що на початку вересня Кабінет Міністрів затвердив Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки із загальним обсягом очікуваних інвестицій в 35,93 млрд грн. Прогнозується, що щорічний обсяг реалізації продукції вітчизняного авіабудування в період 2021-2030 років становитиме близько $1 млрд в еквіваленті, за весь період – $10 млрд.

 

gmk.center