Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.11.2021

«Інтерпайп» поставив індійської UBPL труби для видобутку газу в Абу-Дабі

Обсяг партії перевищив 200 т преміальних труб

«Інтерпайп» уперше поставив індійської нафтової компанії Urja Bharat Pte. Limited (UBPL) преміальні труби для видобутку газу в Абу-Дабі.

Про це GMK Center повідомила прес-служба компанії.

Обсяг поставки продукції перевищив 200 тонн. Труби діаметром від 114,3 до 177,8 мм з преміальним з’єднанням UPJ-M забезпечують найвищий рівень газогерметічності CAL IV.

Продукція буде використовуватися UBPL для концесійної видобутку газу в еміраті.

«Ми продовжуємо нарощувати реалізацію високотехнологічної продукції. Компанія вже зарекомендувала себе на Близькому Сході як надійний постачальник труб для видобутку і транспортування нафти і газу. Перші поставки в преміальному OCTG-сегменті дають нам змогу розширити географію продажів трубної продукції з високою доданою вартістю», – зазначив Денис Морозов, заступник гендиректора «Інтерпайп».

Як повідомляв GMK Center, у січні-жовтні «Інтерпайп» наростив випуск труб на 28,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 499,7 тис. тонн. Основні напрямки реалізації труб – Європа (25%), регіон MENA (24%), Україна (19%), американський континент (18% ) і СНД (12%).

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та топ-3 виробників суцільнокатаних залізничних коліс.

За підсумками 2020 року, «Інтерпайп» скоротив продажі залізничної продукції – коліс, бандажів, осей і колісних пар – на 5,4% в порівнянні з 2019 роком – до 192,4 тис. тонн.

 

gmk.center