Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.06.2022

Крос-секторальність енергоефективності – необхідний елемент економічного відновлення країни

Енергоефективність – визнаний у всьому світі надійний шлях для зменшення енергозалежності. Для України це питання набуває ще більшої ваги задля енергетичної та національної безпеки.

Тому Держенергоефективності у своїх пропозиціях до Плану відновлення України наполягає на тому, що відбудова країни має враховувати принцип «Енергоефективність передусім» в усіх секторах економіки. Це вкрай необхідно, в першу чергу, для забезпечення суспільства доступними енергоносіями, подолання загрози конкурентоздатності підприємств через високу енергоємність вітчизняного виробництва, а головне – покращення життя громадян за європейськими стандартами.

Щодо міжсекторальності, то цей підхід застосовано в українському законодавстві. Йдеться і про базовий Закон України «Про енергетичну ефективність», і, безсумнівно, про Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року.

Така позиція Держенергоефективності також відповідає і першому із 10 рекомендованих Міжнародним енергетичним агентством (МЕА) стратегічних принципів, а саме – «надавати перевагу крос-секторальним заходам з підвищення енергоефективності для отримання економічних, соціальних та екологічних переваг».

Як пояснює МЕА, «загальноурядовий підхід, що визначає пріоритетність міжгалузевих заходів, максимізує підвищення енергоефективності в усіх секторах життєдіяльності суспільства, посилюючи соціальний та економічний розвиток, енергетичну безпеку та стійкість, а також прискорюючи декарбонізацію енергетичного сектору».

Аналізуючи глобальний потенціал, експерти МЕА зробили висновок, що подвоєння нинішньої швидкості підвищення енергоефективності у всьому світі допоможе заощадити до 2030 року стільки енергії, скільки сьогодні споживає весь Китай у рік.

 

www.kmu.gov.ua