Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.11.2021

Китайська компанія намагається отримати дозвіл на видобуток літію в Україні

Китайська компанія Shenzhen Chengxin Lithium Group подала заявку на участь в аукціоні на отримання спеціального дозволу на розробку ділянок літієвих руд в Україні. Про це пише nadra.info з посиланням на дані Державної служби геології та надр.

Заявка Chengxin Lithium стосується ділянок Добра та Крута Балка, а також родовища Шевченківське уточнюють у виданні.

Chengxin Lithium стала другою іноземною компанією, що претендує на розробку цих ділянок.

На початку листопада австралійська European Lithium оголосила, що має намір купити українську компанію Петро-Консалтинг, яка бореться в судах за спеціальні дозволи на видобуток літію на ділянці Добра та на Шевченківському родовищі.

Придбання відбудеться, якщо Петро-Консалтинг виграє судові суперечки та залишить за собою право розробки цих родовищ, йшлося у заяві компанії.

Ще у лютому 2018 року Петро-Консалтинг без аукціону отримав спецдозвіл на розробку Шевченківського родовища літієвих руд у Дніпропетровській області. У квітні 2020 року Генпрокуратура в Касаційному адмінсуді Верховного суду добилася скасування цього спецдозволу.

Що стосується дільниці Добра, то в жовтні Шостий апеляційний суд ухвалив рішення на користь Петро-Консалтинг, зобов’язавши Держгеонадра розглянути заявку компанії на отримання спеціального дозволу на цю ділянку.

Shenzhen Chengxin Lithium Group заснована 29 грудня 2001 року. У 2008 році зареєстрована на Шеньчженьській фондовій біржі. Має понад 14 дочірніх підприємств у Китаї. Основний напрямок діяльності – виробництво та продаж матеріалів для літієвих батарей. Основні продукти компанії – концентрат літію, карбонат літію, гідроксид літію, хлорид літію та металевий літій. На 30 червня 2021 року загальні активи компанії становили $640 млн, операційний прибуток за 2020 рік – $2,8 млн.
biz.liga.net