Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.06.2021

Marubeni зацікавилася потенціалом України з виробництва та транспортування водню

Японська корпорація планує детально ознайомитися з українським законодавством, а також дослідженням UNECE по виробництву та використанню водню в Україні.

Костянтин Гура, в.о. Голови Держенергоефективності, провів зустріч з Головою представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні Ашітані Ясухіро, з яким обговорив можливості українсько-японського партнерства.

Як відомо, «Marubeni» – одна з найбільших і найвідоміших японських корпорацій. Вона має понад 130 філій в 68 країнах світу. У широкому профілі компанії важливе місце займає енергетика, в т.ч. поновлювані джерела енергії. Компанія також не втрачає зацікавленість в українському ринку в цій сфері.

В свою чергу, Костянтин Гура повідомив, що Україна, як і весь прогресивний світ, тримає курс на декарбонізація економіки. Тому розвиток сфери енергоефективності та «зеленої» енергетики є залишається пріоритетним. І для цього достатньо ресурсів і можливостей.

Особливу увагу сторони звернули на перспективність таких напрямків, як біоенергетика і воднева енергетика.

«Середньорічне виробництво« зеленого »водню в Україні може скласти не менше 5,5 мільярдів кубометрів до 2030 року. Разом з цим, наша країна має й іншу перевагу – одну з найбільших газотранспортних систем в Європі. Такий потенціал виробництва і використання водню в Україні також підтверджений результатами дослідження, проведеного спільно з UNЕCE », – пояснив К.Гура.

 

metallurgprom.org