Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.06.2021

На Львівщині відкрили завод з виробництва високопротеїнових кормових добавок

У Буську (Львівська обл.) 23 червня відкрили завод Feednova з виробництва високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин. Про це йдеться у матеріалі «Відкриття переробного заводу Feednova — що всередині» на Kurkul.com.

Як зазначається, це — інвестиційний проєкт групи компаній «Ефективні інвестиції» в партнерстві з нідерландською компанією Mada Participations B.V. та компанією UMG Investments. Загальні інвестиції в завод склали $20 млн.

«Це унікальний проєкт з переробки відходів тваринного походження, що виробляє високоякісні протеїнові домішки, які застосовуються в фармацевтиці, косметології, у виробництві pet food, різних видів комбікормів тощо», — розповів голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі.

Переробний завод FEEDNOVA на Львівщині стане першим в Україні комплексом, який прийматиме та перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників. Щодоби тут виготовлятимуть понад 90 т готової продукції із побічних продуктів тваринництва.

Згодом такі ж комплекси планують побудувати у центральному та південному регіонах країни. Продукти переробки сировини другої категорії будуть високоефективними органічними добривами або можуть бути використані для виробництва біодизеля.

«Зона прийому сировини заводу має 3 бункери, кожен ємністю 60 м3, орієнтовно на 55 тонн завантаженої сировини. В першу чергу працюватимуть 2 лінії: по переробці свинини та птиці. В майбутньому лінія по переробці птиці буде перепрофільована на категорію продукції, що не пройшла вхідний контроль», — йдеться у матеріалі.

Максимально серйозно на виробництві ставляться до системи очистки повітря. За це відповідає хім-колона потужністю 50 тис. м3/год — це ємність, заповнена спеціальними «воланчиками», які з допомогою хімічної обробки знезаражують повітря для першої черги виробництва. Така ж колона передбачена і для другої виробничої черги.

 

kurkul.com