Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.09.2021

Нафта дорожчає на тлі зниження запасів у США

Ціни на нафту у четвер, 9 вересня, підвищилися через зниження запасів у США і відкладання відновлення видобутку в Мексиканській затоці після урагану «Іда».

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість ф’ючерсів станом на листопад на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $72,66 за барель, що на $0,06 (0,08%) вище за ціну станом на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на WTI станом на листопад на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX підвищилася на $0,01 (0,01%) – до $69,31 за барель. Попередні торги за стандартами завершилися на рівні $72,6 і $69,3 відповідно.

Дані Американського інституту нафти (API), опубліковані в середу, продемонстрували менш значне, ніж очікувалося, скорочення запасів нафти в США минулого тижня. За оцінками API, запаси знизилися на 2,882 млн барелів після падіння на 4,045 млн бар. тижнем раніше. Експерти прогнозували скорочення запасів на 3,832 млн бар.

Наразі відновлено роботу лише близько 20% видобувних потужностей, призупинених через вирування стихії в американській частині Мексиканської затоки. Таким чином, відновлення відбувається навіть повільніше, ніж опісля найбільш руйнівного в історії США урагану «Катріна».

У середу ціни на нафту були підтримані протестами нафтовиків, які заблокували експорт сировини у лівійських портах Ес-Сідер і Рас-Лануф.

 

www.ukrinform.ua