Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.09.2023

Нафта продовжує слабко рости після стрибка напередодні

Ціни на нафту помірно зростають у п’ятницю вранці після різкого підйому напередодні.

Еталонні марки Brent і WTI за підсумками серпня здорожчали на 1,5% і 2,2% відповідно, завершивши у плюсі третій місяць поспіль.

Ціна листопадових ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:19 за київським часом становить $87,04 за барель, що на 21 цент (0,24%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти здорожчали на $1,59 (1,9%) – до $86,83 за барель.

Котирування ф’ючерсів на WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час підвищилися на 16 центів (0,19%) і становили $83,79 за барель. За підсумками минулої сесії вони зросли на $2 (2,5%) – до $83,63 за барель.

Підтримку ринку надають очікування, що провідні експортери палива продовжать скорочувати пропозицію, тоді як попит зростатиме в міру відновлення світової економіки.

Саудівська Аравія може продовжити добровільне зниження видобутку на 1 млн барелів і на жовтень, показало проведене Bloomberg опитування аналітиків.

«Питання швидше в тому, чи саудити посилюватимуть зниження видобутку. А оскільки подібне притягує подібне, до них можуть долучитися Кувейт і ОАЕ, які поки що займають вичікувальну позицію», – сказав керуючий директор Velandera Energy Partners Маніш Радж.

Тим часом рф і країни ОПЕК+ досягли чергових домовленостей зі скорочення постачань російської нафти на світові ринки, повідомив віце-прем’єр рф алєксандр новак. Основні параметри буде озвучено наступного тижня, додав він.

 

enkorr.ua