Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.03.2018

НАК «Нафтогаз України» встановив нові ціни на газ для промислових споживачів

НАК «Нафтогаз України» опубліковано цінові пропозиції на природний газ, що діятимуть з 1 квітня 2018 року для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовано залежно від обсягів закупівлі, умов оплати і стану попередніх розрахунків із «Нафтогазом». Порівняно з цінами, що діють у березні, у квітні вони збільшені на 7,4-9,8%.

Зокрема, згідно з прейскурантом на природний газ із 1 квітня 2018 року продаж і постачання компанією якого не підпадає під дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.17 №187 (зі змінами та доповненнями), вартість природного газу як товару з ПДВ із 1 квітня 2018 року підвищиться на 654-774 грн/тис. м3.

У зв’язку зі стартом лібералізації ринку природного газу в Україні, ліцензії на право постачання природного газу, за даними НКРЕКП, вже отримали 394 підприємства.

Низка цих газопостачальних компаній періодично замовляють у ДП «Держзовнішінформ» послугу «Цінова довідка на товар» (природний газ).

Цінова довідка на товар містить інформацію про можливий рівень цін на товари на конкретному ринку з урахуванням або без умов транспортування. Цінова довідка на природний газ отримується для цілей закупівель та тендерних процедур, планово-економічної діяльності, надання для контролюючих органів або для використання при господарських суперечках тощо.

При проведенні експертизи ДП «Держзовнішінформ» використовує інформацію провідних українських та світових інформаційних агентств, бірж, власні цінові моніторинги та напрацювання.

Замовити цінову довідку на товар у режимі онлайн можна на офіційному веб-сайті ДП «Держзовнішінформ».