Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.09.2021

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запустив міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу на платформі Дія.Бізнес

Веб-портал вже працює у тестовому режимі за посиланням – https://imp.export.gov.ua

Метою запуску міжнародної версії веб-порталу є промоція українських пріоритетних секторів, вітчизняних та міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними закордонними партнерами. 

Презентація офіційного запуску міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу відбулася за участі:

 • Олександра Яреми, державного секретаря Кабінету Міністрів України.

 • Валерії Іонан, заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

 • Тараса Качки, заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського. господарства України — Торгового представника України.

 • Дмитра Сеніка, заступника міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

 • Андрія Ремізова, заступника директора з розвитку підприємництва ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

 • Андрія Литвина, виконувача обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

 • Бенджаміна Клінгера, координатора кластера «Сталий економічний розвиток в Україні», німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Англомовна версія веб-порталу передбачає такі функції та можливості:

 • аналітична інформація щодо фокусних для експорту секторів України;

 • календар бізнес-подій запланованих в Україні: перелік та описи усіх виставок, торговельних місій, форумів тощо;

 • актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища;

 • доступ до Каталогу українських експортерів – верифікованої бази контактів українських компаній, які бажають знайти партнерів за кордоном;

 • Кейси — історії успіху підприємців, які успішно вийшли на міжнародні ринки.

«Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу — це маленький крок для розвитку цього порталу, але це великий стрибок для українського експорту та імпорту», — Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Вся інформація на веб-порталі, враховуючи стандартні форми, необхідні для різних процедур та запитів, є безкоштовною. 

«Єдиний експортний веб-портал створений для консолідації та об’єднання усієї наявної інформації для експортерів та іноземних компаній, що зацікавлені в імпорті товарів та послуг з України. Подібні ресурси є ефективними інструментами, які використовують світові уряди та організації зі сприяння торгівлі з метою підвищення рівня національного експорту та надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки», — Андрій Литвин, виконувач обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».  

Міжнародна версія єдиного експортного веб-порталу розміщена у захищеному дата-центрі та відповідає світовим стандартам захисту від кіберзагроз. Інформація користувачів зберігається у зашифрованому вигляді, щоб унеможливити їх перехоплення або викрадення.

«Експортний веб-портал є інструментом для пожвавлення торгівлі, збільшення національного експорту та підтримки бізнесу для виходу на нові ринки. Портал пропонуватиме зацікавленим міжнародним компаніям повну підтримку у пошуку партнерів в Україні, а також надання актуальної інформації про необхідні кроки для початку співпраці з компаніями в Україні. Я вітаю особливо українські малі та середні підприємства з можливістю скористатися новими економічними перспективами», – Бенджамін Клінгер, координатор кластеру «Сталий економічний розвиток в Україні», Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

На створення веб-порталу не витрачали бюджетних коштів.

Проект реалізовувався за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України і Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства цифрової трансформації, та за фінансової підтримки Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.