Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.01.2022

Португальська компанія планує розмістити у Вінниці завод будматеріалів

Португальська компанія «ТІСІЕС» (TCS) підтвердила намір розмістити у Вінниці завод будматеріалів, запланований обсяг інвестицій – 33 млн євро.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, передає Укрінформ.

«Ще один інноваційний завод з’явиться у Вінниці на території індустріального парку. Португальська компанія TCS підтвердила свої інвестиційні наміри. Будівництво об’єкту розпочнеться вже цього року. Сьогодні з нашими партнерами підписали відповідні угоди у рамках меморандуму про співпрацю», – написав Моргунов.

За його словами, компанія TCS планує інвестувати у створення підприємства з виробництва будівельних матеріалів близько 33 млн євро. Завершити будівництво заводу у повному обсязі компанія планує 2025 року. Утім, випускати продукцію воно розпочне вже 2023-го.

Як уточнили у Вінницькій міській раді, після завершення всіх етапів будівництва на підприємстві передбачається створити понад 200 робочих місць. Тут вироблятимуть будівельні блоки за інноваційною системою та європейськими стандартами.

З компанією TCS міськрада співпрацює з 2019 року у межах підписаного меморандуму про взаєморозуміння. У середу, 19 січня, інвестор та міськрада підписали додаткові угоди – договір суборенди земельної ділянки та договір про здійснення господарської діяльності ТОВ «ТІСІЕС Українські Інвестиції» у межах Вінницького індустріального парку.

Як повідомляло агентство, днями компанія HEAD Group – провідний виробник спортивного спорядження у світі, отримала дозвіл від Державної інспекції архітектури та містобудування України на початок будівництва заводу ТОВ «Хед Вінниця» з виробництва спорядження для зимових видів спорту на території вінницького території індустріального парку «Вінтер Спорт».

 

www.ukrinform.ua