Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.09.2021

Шмигаль: До опалювального сезону країна готова

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що країна готова до опалювального сезону, тарифи не зростатимуть.

“До опалювального сезону країна готова. Технічна готовність регіонів вже становить понад 90%”, – сказав він під час години запитань до уряду у Верховній Раді у п’ятницю.

За його словами, запаси газу в сховищах вже перевищують 18,5 млрд куб. м, “планомірно триває підготовка до їх збільшення”.

“Як і минулого року, ми спокійно пройдемо цей період, країна буде з теплом”, – запевнив прем’єр.

Шмигаль також запевнив, що весь закачаний “Нафтогазом” у сховища природний газ буде використаний для потреб українських споживачів. При цьому у компанії на сьогодні є ліквідність для продовження планової діяльності.

За його словами, незважаючи на стрімке зростання цін на газ у Європі, НАК “Нафтогаз України” реалізує природний газ для потреб населення за прийнятними цінами.

“Ціна на газ в Європі сягає 25 грн за 1 куб. м. Ми як уряд разом із парламентом, з вами, народні депутати, з ініціативи президента України забезпечили ціну 7,96 грн від “Нафтогазу” для населення, 7,42 грн – теплокомуненерго для потреб населення”, – сказав Шмигаль.

Як зазначив прем’єр, тарифи на тепло та гарячу воду не мають зростати, уряд допомагатиме в цьому місцевій владі.

“Ціна на газ для підприємств теплокомуненерго не зростатиме і залишиться на такому самому рівні (приблизно 7,4 грн/куб. м), що дасть змогу не підвищувати тарифи на опалення та гарячу воду, а тарифи на електроенергію з 1 жовтня будуть знижені для більшості громадян, для інших залишаться незмінними”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр також уточнив, що протягом 1,5 місяця буде вирішено питання з субвенціями на покриття боргів із різниці в тарифах на тепло минулих опалювальних сезонів.

“Вона (проблема щодо заборгованості з різниці в тарифах – ІФ) вирішується спільно з керівниками органів місцевого самоврядування. Зокрема, щодо зазначених вами ТКЕ наразі триває робота зі зняття блокування рахунків. Погашення заборгованості з різниці в тарифах буде здійснено цього року, в найближчі 1,5 місяця… Планується виділити на ці цілі понад 30 млрд грн”, – сказав він.

 

ua.interfax.com.ua