Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 07.10.2015

Співробітники ДП «Держзовнішінформ» підвищили кваліфікацію в питаннях трансфертного ціноутворення

2 жовтня керівництво ДП «Держзовнішінформ» організувало для співробітників підприємства семінар на тему нових правил трансфертного ціноутворення. Про нюанси нововведень і актуальних питаннях їх практичного застосування фахівцям ДЗІ розповіла Олена Вознюк, партнер департаменту податкових та юридичних послуг NexiaDK.

В ході семінару співробітники ДП «Держзовнішінформ» ознайомилися з критеріями визнання організацій взаємозалежними особами і визнання угод контрольованими, особливостями податкового контролю у відношенні угод і основними методами визначення ринкових цін. Слухачі отримали практичні навички у проведенні аналізу та виборі найбільш підходящого методу ТЦО з урахуванням профілю компанії і дізналися про нові правила у підготовці звітної документації.

Олена детально зупинилася на проблемі методи трансфертного ціноутворення, звернувши увагу експертів підприємства на деякі зміни в правилах застосування діапазону цін і рентабельності, зокрема, введення поняття медіани діапазону цін, порядок розрахунку якої затверджений разом з порядком розрахунку діапазону.

Олена Вознюк є президентом українського відділення міжнародної податкової асоціації (IFA), членом Громадської ради при Державній фіскальної службі України, партнером департаменту податкових та юридичних послуг NexiaDK. Вона має понад 15 років досвіду в податковому праві і спеціалізується, зокрема, на питаннях трансфертного ціноутворення.