Опубліковано 19.07.2017

Відновлення діяльності ДП «Національний проект «Енергія природи»

Директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас і в. о. директора ДП «Національний проект «Енергія природи» Анатолій Іванов підписали меморандум про співробітництво та взаємодію.

«Наші головні пріоритети – впровадження новітніх технологій в енергетиці і підтримка розвитку енергозберігаючих технологій. Мета національного проекту «Енергія природи» – підвищення енергетичної незалежності України через диверсифікацію джерел енергопостачання, зокрема використання альтернативних джерел виробництва електроенергії», – наголосив Анатолій Іванов у розмові з Богданом Дубасом.

«Ми завжди готові сприяти економічній модернізації України, – зазначив директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас. – З огляду на широкий спектр завдань проекту, ДП «Держзовнішінформ» пропонує проведення дослідження ринку відновлюваних джерел енергії України. Зокрема, пропонуємо почати нашу співпрацю з дослідження технічного та технологічного потенціалу галузі вітчизняного машинобудування щодо можливостей виготовлення вітрових турбін, сонячних батарей та обладнання для гідроенергетики».

Діяльність ДП «Національний проект «Енергія природи» спрямована на реалізацію державної політики у сфері енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики (розробка, супровід та реалізація інвестиційних проектів виробництва альтернативної та відновлюваної енергії), переробки та утилізації відходів, а також вирощування, переробки та реалізації біоенергетичних культур тощо.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»

Поставити запитання