Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.10.2018

«Сумихімпром» запрацювали на повну потужність

Технологічні лінії об’єднання «Сумихімпром» запрацювали на повну потужність. Такі темпи утримуються вже понад два місяці, позаяк аграрії проводять осінньо-польові роботи та потребують значної кількості добрив. Підприємство повністю завантажило виробничий конвеєр уперше за багато років, щомісяця продукуючи майже 38 тис тон «вітамінів для землі». Попит на продукцію сумських хіміків та інших вітчизняних виробників міндобрив зріс завдяки санкціям, які Україна ввела проти низки російських підприємств.

До «чорного списку» потрапили «Фосагро», «Єврохім», «Уралхім», «Невинномиський азазот», «Апатит» та інші відомі хімічні компанії сусідньої держави. Заходи у вигляді блокування активів, обмеження торговельних операцій, заборони участі у держзакупівлях та інші запровадили нинішньої весни на трирічний період. Втративши змогу демпінгувати та виводити капітали за межі України, російські виробники добрив стали покидати ринок. Нещодавно з’явилось повідомлення про те, що російський хімічний холдинг «Фосагро» продав своє дочірнє підприємство — ТОВ «Фосагро-Україна».

Джерело: газета «Голос України»