Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.06.2022

Світові ціни на металобрухт за 9 тижнів знизилися до $450/т

За тиждень 23-30 травня ціни брухту на турецькому ринку опустилися ще на $15

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 23-30 травня знизилися на $15 у порівнянні з попереднім тижнем – до $450/т. Таким чином, котирування брухту знижуються вже дев’ятий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т. Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Ціни на металобрухт у Туреччині продовжують знижуватися на фоні низького попиту від заводів, а також переповнення ринку дешевою російською заготовкою. Крім того, останнє падіння пов’язане з інтенсивними переговорами на конференції Міжнародної асоціації виробників та експортерів арматури IREPAS у Стамбулі.

Деякі учасники ринку вважають, що ринок брухту вже близький до дна, припускаючи при цьому, що є можливість для невеликого зниження цін, оскільки деякі постачальники поки що тримають сировину в наявності.

Через надлишок пропозиції брухту заводи намагаються натиснути на постачальників, купуючи партії з вигодою для себе. Зараз на ринку є угоди $440-450/т, але деякі покупці наполягають на $430-440/т. Переробники й далі коригуватимуть ціни у бік зниження.

Очікується, що активність ринку може збільшитися після конференції 29-31 травня, де зустрінуться постачальники арматури та брухту вперше за понад два роки. Крім того, підвищення внутрішнього попиту на арматуру в Туреччині також може позитивно вплинути на активність ринку брухту.

Як повідомляв GMK Center, за тиждень 16-23 травня ціни на брухт у Туреччині знизилися на $10 у порівнянні з попереднім тижнем – до $460-465/т. Таким чином, котирування брухту знижувалися вже восьмий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т.

 

gmk.center