Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.06.2022

У Берліні скликають міжнародну конференцію щодо продовольчої безпеки та експорту українського зерна

Міністерство закордонних справ, сільського господарства та розвитку ФРН організовує 24 червня в Берліні міжнародну конференцію, присвячену продовольчій безпеці, у тому числі проблемі вивезення зерна з України. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми повинні стабілізувати постачання продовольства в усьому світі. З цією метою ми організовуємо продовольчу конференцію в Берліні», – заявила глава МЗС Анналена Бербок.

Вона назвала питання вивезення зерна з України в умовах «зернової війни», яку проводить путін, одним із головних завдань. Потребує вирішення також питання покращення гуманітарно-продовольчої ситуації у світі, забезпечення харчовими продуктами на більш стабільній основі.

Гостями конференції стануть міністри закордонних справ низки країн, зокрема, глава Держдепартаменту США Ентоні Блінкен.

Як повідомили в Міністерстві розвитку, Німеччина, як головуюча в G7, відчуває свою особливу відповідальність у пошуку відповідей на загрозу світового голоду, спричинену російською загарбницькою війною проти України.

За словами речника Міністерства сільського господарства, центральним завданням з огляду на продовольчу безпеку є пошук шляхів вивезення заблокованого українського зерна. Німеччина разом із партнерами працюють над забезпеченням «зернового мосту», адже експорт Чорним морем наразі фактично неможливий.

Завданням міжнародної спільноти є створити нові та тривалі шляхи експорту українського зерна. Ми започаткували разом із партнерами в ЄС План солідарності та конкретно пообіцяли Україні допомогу в розмірі 500 тисяч євро для будівництва потужностей в порту Ізмаїла, на кордоні з Румунією, щоб зменшити тиск на польському кордоні, через який багато зерна перевозиться автотранспортом, <…> це дозволить транспортувати зерно по Дунаю», – поінформував речник Юліан Міт.

Він нагадав, що до війни Україна експортувала в середньому 5 млн тонн зерна щомісяця. Завдяки зусиллям багатьох сторін у травні вдалося вивезти близько 1,7 млн тонн, що хоча й не відповідає довоєнним можливостям, але все-таки означає певний прогрес.

Повідомляється, що також міністр розвитку ФРН Свенья Шульце пообіцяла в понеділок подальшу підтримку Всесвітній продовольчій програмі (ВПП) для подолання гострої кризи голоду, збільшивши її обсяг із 28 до 70 млн євро цього року.

Всесвітня продовольча програма є найважливішим багатостороннім партнером Німеччини у боротьбі з голодом у світі. Нинішнього року ці зобов’язання важливіші, ніж будь-коли: за даними ВПП, кількість гостро голодуючих зросла на 200 млн за останні два роки — зі 135 млн у 53 країнах до 345 млн у 82 країнах сьогодні.

Торік Німеччина була другим за обсягом донором ВПП із 1,2 млрд євро.

 

agropolit.com