Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.11.2021

У І півріччі рівень тіньової економіки становив 31% ВВП – Мінекономіки

Рівень тіньової економіки у січні – червні 2021 року порівняно з відповідним періодом торік не змінився і становив 31% від обсягу офіційного валового внутрішнього продукту (ВВП).

Як передає Укрінформ, про це йдеться в “Загальних тенденціях тіньової економіки в Україні у січні – червні 2021 року”, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

“За попередніми розрахунками Мінекономіки, рівень тіньової економіки у січні – червні 2021 року порівняно з відповідним періодом 2020 року не змінився і становив 31% від обсягу офіційного ВВП”, – ідеться в повідомленні.

Незмінність рівня тіньової економіки, на думку Мінекономіки, свідчить, що суб’єкти господарювання пристосувалися до діяльності в умовах перманентних обмежень та виробили нові канали тіньової діяльності (які охоплюються існуючими методами оцінки рівня тіньової економіки лише частково).

У міністерстві зазначають, що на сьогодні головною причиною збереження високого рівня тіньової економіки є природне бажання суб’єктів господарювання не допустити втрат активів в умовах коронакризи з її неординарними проявами, непрогнозованими у часі.

Як повідомляв Укрінформ, рівень тіньової економіки в Україні у 2020 році становив 30% від обсягу офіційного ВВП порівняно з 27% ВВП у 2019-му.

Міжвідомча робоча група з питань детінізації економіки була створена за ініціативи Мінекономіки (постанова Кабміну від 18 серпня 2021 року №878) для координації питань аналізу та причин рівня тіньової економіки і, відповідно, підготовки пропозицій для зменшення рівня тінізації.

 

www.ukrinform.ua