Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.06.2019

У Китаї побудували перший у світі «розумний» нафтовий танкер

У Китаї презентували перший в світі «розумний» нафтовий танкер: гігантський корабель здатний брати на борт 308 тис. тонн вантажів і може обходитися практично без екіпажу – людям залишається лише контролювати роботу автоматики та допоміжних систем, інформують Економічні новини.

Як повідомляється, транспортний засіб довжиною 300 м і висотою 55 м отримало назву New Journey. Розроблене Китайської корпорацією суднобудівної промисловості (CSIC) на замовлення China Merchants Energy Shipping Company судно оснащено автономними системами управління, навігації, безпеки, а також розподілу рідких вантажів (урівноваження рідких вантажів вкрай важливо для танкерів, які в іншому випадку можуть втратити рівновагу і перекинутися) і енергоефективності. Крім цього, роботанкер обладнаний «установкою для забезпечення зв’язку судно-берег».

«Якщо дати New Journey початкову і кінцеву точки, він запропонує на вибір кілька варіантів маршруту, наприклад,«найбільш швидкий» і «найбільш економний», – розповідають китайські інженери про переваги новинки. – Крім того, спираючись на свою інтелектуальну навігаційну систему, роботанкер, радіус повороту якого набагато більше, ніж у будь-якого автомобіля, може точно визначати положення і швидкість інших суден в межах 10 морських миль (близько 19 км), завдяки чому завжди має достатньо часу, щоб скорегувати маршрут і уникнути зіткнення».

Стверджується, що New Journey успішно пройшов всі необхідні морські випробування і вже переданий замовнику.

На думку китайських розробників, майбутнє вантажних морських перевезень саме за робокораблями, «здатними вивести економічну ефективність, екологічність, безпеку та логістику морських перевезень на принципово новий рівень».

Джерело: enovosty.com