Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.12.2021

У меблеву галузь України залучать мільярд євро інвестицій – депутат

У меблеву галузь України до 2030 року буде залучено 1 млрд євро інвестицій, що дасть змогу створити 10 тис. робочих місць із конкурентною зарплатою.

Про це під час пресконференції “Меблеве українське економічне диво-2030 – як зробити Україну конкурентоспроможною в Європі” сказав заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Ковальчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прикладом повернення на шлях економічного розвитку є тема меблевого кластеру, або меблевого економічного дива. <…> Два роки тому я поставив своїм завданням залучити понад 1 млрд євро інвестицій і створити близько 10 тис. робочих місць з конкурентною зарплатою до 2030 року», – заявив Ковальчук.

Він зазначив, що частина з цих заходів на сьогодні вже реалізована.

За словами заступника голови комітету, однією зі складових цієї роботи є ухвалення закону про ринок деревини.

«Ми опрацювали та подали на розгляд проєкт правок до другого читання, які пропонувала Європейська бізнес-асоціація, які ми опрацювали з представниками різних асоціацій і компаній, об’єднаних однією метою – створити той закон, який нарешті розв’яже існуючу на сьогодні у меблевому бізнесі проблему прозорого і зрозумілого постачання сировини», – сказав Ковальчук.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 18 листопада 2021 року у першому читанні підтримала законопроєкт “Про ринок деревини”. Законопроєкт містить розділ щодо гарантій сталості міжнародного обігу необробленої деревини, яким пропонується врегулювати деякі питання щодо заборони експорту лісоматеріалів та окремих виробів з деревини рідкісних порід дерев, визначити перелік необхідних документів для отримання права експорту деревини та необроблених лісоматеріалів.

Україна 9 квітня 2015 року заборонила експорт лісу-кругляка, ухваливши закон №325-VIII. У першій редакції закон забороняв експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді з України на 10 років. У вересні 2018 року Верховна Рада ухвалила закон №2531-VIII, який встановлює жорстку криміналізацію контрабанди лісу-кругляка і обмежує внутрішнє споживання необробленого лісоматеріалу 25 млн кубометрів на рік. Документ також містить пункт про заборону експорту паливної деревини.

У ЄС заявляли, що заборона на експорт лісу є порушенням ключових торговельних положень Угоди про асоціацію, які забороняють будь-які форми обмежень на експорт.

 

www.ukrinform.ua