Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.02.2019

У першій половині лютого ціни на нафту будуть в межах 60$/бар, – експерт ДЗІ

Експерт «Держзовнішінформу» Наталія Єна  зауважує, що ціни на нафту у першій половині лютого будуть в межах 60$/бар.

Стримуючим фактором перед подальшим зростанням цін на нафту слугує подальше зростання добутку нафти в США, що найближчим часом має досягти 12,12 млн. бар./добу.

За минулий рік добуток нафти в США збільшився на 1,8 млн. бар./добу та на кінець року складав 11,9 млн. бар./добу.

При цьому кількість бурових установок суттєво не збільшилася, що говорить про підвищення потужностей та ефективність роботи в цій галузі.

Міністерство енергетики США у своєму прогнозі на 2019 р. заклало підвищення добутку нафти в країні ще на 1,5 млн. бар./добу. таким чином, США мають всі шанси зайняти перше місце по обсягу добутку нафти в світі.

Вже зараз США вдалося обігнати Саудівську Аравію, ще трохи і вони витіснять РФ.

Варто відзначити, що переділ світового ринку продовжується.

Ринок збуту ОПЕК за 2018 р. знизився на 2% до 30,6% і чим більше країни ОПЕК+ будуть знижувати добуток нафти, намагаючись підвищити світові ціни на нафту, тим менший матимуть ринок збуту.

У відповідності до прогнозу Міненерго США, до кінця 2019 р. доля ринку збуту країн ОПЕК знизиться до 30%.

Також, за прогнозами, США, РФ, Великобританія та Бразилія будуть протягом поточного року збільшувати добуток нафти, в той час, як Канада, Мексика, Норвегія в силу своїх факторів – знижуватимуть.

Згідно з прогнозом ОПЕК, попит на нафту у 2019 р. збільшиться на 1,3% до 100,08 млн. бар./добу завдяки підвищенню попиту в країнах Азії (Індія, Китай), а також у Північній та Південній Америці.

Також, тиск на нафтові котирування надали дані щодо сповільнення темпів зростання світової економіки та Китаю (цей показник склав у 2018 р. 6,6% проти 6,8% у 2017 р. ), скорочення експортно-імпортних операцій Китаю у грудні, провал голосування в Великобританії щодо виходу з ЄС.

 

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ЗНАХОДЬТЕ НА СТОРІНКАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТНЯ “ОГЛЯД ЦІН українського та світового товарних ринків” №2, який готується до друку.