Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.09.2021

У першій половині вересня на європейському ринку нафти спостерігається висхідний тренд

У першій половині вересня на європейському ринку спостерігається висхідний тренд. Нафта сорту Brent додала в ціні 3,8%, або 3 дол. США/бар. (16.09.2021 р. відносно 01.09.2021 р.). Тиск на   котирування нафти надає скорочення обмежень ОПЕК+ на видобуток нафти на 400 тис. бар/добу кожного місяця з 1 серпня до повного виходу з встановлених обмежень, а також відновлення роботи після урагану «Іда» в Мексиканській затоці. Зауважимо, на морських свердловинах в Мексиканській затоці видобуається близько 17% всього видобутку США.

Підтримку цінам на нафту надали дані щодо суттєвого скорочення комерційних запасів нафти в США в період дії урагану «Іда» та після нього. Так, за даними управління енергетичної інформації, за тиждень, що завершився 12 вересня, запаси сирої нафти в США знизились на 6,4 млн. бар.

Додаткову підтримку надав об’явлений форсмажор від Royal Dutch Shell Plc у відношенні частини поставок нафти через пошкодження, завдані ураганом – недоступними для видобутку стали близько 1,4 млн. бар/добу. Не встигли нафтовидобувні компанії оговтатись від «Іди», прийшов шторм «Ніколас», що не дає повноцінно відновити роботу. Станом на 16 вересня, біля чверті обсягів нафти в Мексиканській затоці досі не доступні для видобутку.