Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.06.2019

У США відкриється перший завод для автономної 3D-друку космічних ракет

Космічні агентства і приватні компанії всіма способами намагаються знизити вартість відправки вантажів на навколоземну орбіту. У той час як SpaceX робить свої ракети багаторазовими, заснована її вихідцями компанія Relativity Space хоче максимально спростити складання і знизити їх вартість. Для цього вона має намір використовувати величезний 3D-принтер Stargate, якому нарешті знайшлося місце – він буде встановлений всередині великого промислової будівлі в Міссісіпі.

За допомогою друку 3D-принтеру компанія хоче скоротити кількість деталей ракет з 100 000 до 1 000. Це  скоротить витрати на складання космічних ракет і, відповідно, зменшить вартість запуску супутників на навколоземну орбіту. Вважається, що друк ракети-носія Terran 1 займатиме близько двох місяців, а його максимальна корисне навантаження складе приблизно 1250 кілограмів. Можна сказати, що ракети Relativity Space будуть найбільшими деталями в світі, надрукованими на 3D-принтері.

Після друку всіх компонентів ракети, компанія зможе проводити вогневі випробування в 2-3 кілометрах від заводу – як і говорилося, тестовий майданчик компанії розташовується зовсім недалеко. Звідти ракети будуть відправлятися на стартовий комплекс LC-16, що знаходиться на мисі Канаверал. Угода з ВВС США на запуск ракет з цього майданчика було отримано на початку 2019 року.

Випробувальний запуск ракети-носія Terran 1 запланований на 2020 рік, а виконання перших комерційних замовлень – на 2021 рік.