Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.03.2018

Україна і Катар підпишуть угоди щодо відкриття ринків для українських виробників

Під час офіційного візиту до держави Катар Президент України Петро Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару шейхом Абдуллою бін Насером бін Халіфою Аль Тані. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Сторони позитивно оцінили помітну інтенсифікацію українсько-катарських відносин і активний розвиток торговельно-економічної співпраці. Зокрема, відзначили появу на катарському ринку різноманітних товарів агропромислового комплексу України та виробів металургії.

«Було констатовано наявність великого потенціалу для подальшого поглиблення двостороннього співробітництва у багатьох сферах», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що сьогодні країни підпишуть низку двосторонніх угод, які сприятимуть активізації торговельно-економічного й інвестиційного співробітництва, зокрема щодо захисту інвестиції та відкриття ринків для українських виробників.

Сторони домовилися у 2018 році організувати міжурядову комісію з економічного співробітництва.

За матеріалами: president.gov.ua