Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.11.2021

Ukrainian Organic Export Days 2021: в Україні відбулася перша міжнародна онлайн-подія для представників органічного сектору

З 20 вересня до 1 жовтня 2021 року вперше в Україні відбулася міжнародна онлайн-подія для представників органічного сектору — «Ukrainian Organic Export Days 2021».

Заходи у рамках проєкту були спрямовані на підвищення експортного потенціалу українських виробників органічної продукції, налагодження контактів для міжнародної торговельної співпраці, забезпечення кращого досвіду ведення міжнародних перемовин і розвитку експортного бренду України, створення репутації наших виробників як надійних, професійних та прозорих партнерів.

Проєкт розроблено з метою залучення іноземних баєрів для організації В2В-зустрічей з українськими виробниками органічної продукції. Також у рамках «UOED 2021» відбулась низка заходів: офіційне відкриття «UOED 2021», підготовчі заходи перед бізнес-перемовинами та форум для неорганічних виробників.

Офіційне відкриття «UOED 2021» відбулось 20 вересня, у якому взяли участь заступник міністра економіки – торговий представник України Тарас Качка, виконувач обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Литвин та директор органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергій Галашевський, заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич та директор Офісу економічного зростання Місії USAID в Україні та Білорусі Крістофер Абрамс.

Переглянути запис прямого ефіру з офіційного відкриття «UOED 2021» можна за посиланням.

В2В-зустрічі у рамках проєкту було проведено на платформі B2match — професійному інструменті для ділової комунікації business-to-business, який наразі використовують у 98 країнах світу.

Загалом було організовано та проведено понад 90 В2В-зустрічей між представниками 30 українських компаній та іноземними баєрами з Нідерландів, Сербії, Австрії, Румунії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Литви, Португалії, Швеції, Данії та Бельгії.

У середньому кожен представник української компанії провів близько 3 зустрічей з потенційними партнерами, деякі — близько 10, а лідером за кількістю стала компанія «Двіпа» з Дніпропетровської області, якій вдалося запланувати та провести 13 зустрічей з потенційними баєрами. Менеджер із продажів компанії Антон Карташов зазначив, що за результатами участі у проєкті отримав значну кількість перспективних контактів, з якими буде продовжено комунікування щодо майбутніх поставок продукції до країн ЄС.

У рамках проєкту «UOED 2021» також відбулось декілька підготовчих заходів. Так, 2 вересня учасники проєкту та інші компанії органічного сектору взяли участь у вебінарі «Export Talks «Торговельні можливості на ринках харчової продукції Європейського союзу та Швейцарії», де отримали від міжнародних консультантів практичні поради щодо виходу на нові ринки. Було розглянуто умови співпраці з європейськими роздрібними мережами, сучасні тенденції та перспективи пакування і маркування продукції.

8 вересня організаторами «UOED 2021» було проведено вебінар за участі експертів із перемовин, які поділились з учасниками заходу власним досвідом ведення міжнародних перемовин в онлайн-форматі, обговорили основні принципи підготовки до них та розглянули практичні кейси.

З метою промоції органічного виробництва у рамках проєкту 30 вересня було проведено форум «Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції» для українських компаній, які розглядають перехід на органічне виробництво. У ньому взяли участь понад 90 представників виробництва аграрної та харчової продукції, що свідчить про значний інтерес до розвитку органіки в Україні.

Загалом понад 90% учасників «UOED 2021» високо оцінили ініціативу, зокрема рівень організації проєкту та зустрічей, підтримку з боку організаторів. За допомогою консультантів українські виробники визначили пріоритетні ринки для експорту своєї продукції — органічних свіжих та заморожених ягід, фруктів, зернових та бобових культур, соусів, джемів, снеків, олії.

Організаторами події виступили державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та асоціація «Ягідництво України».

Фінансування було надано Швейцарією у рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка реалізується компанією Chemonics International.