Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.01.2022

Українці можуть відмовитися від дорого газу, є альтернатива – експерт

В Україні зараз діють три ціни на газ: для населення, для бюджетних організацій і для комерційних підприємств.

На тлі високих цін на газ населення України цілком має перейти на використання дешевшого альтернативного палива.

Про це, як йдеться в матеріалі УНІАН, заявив голова Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха.

“Наше майбутнє – це аграрна біомаса. Це те, чого у нас багато і що практично не використовується, – це солома, стебла кукурудзи, стебла соняшнику і пшениці. Це все абсолютно нормальне паливо”, – сказав Гелетуха.

Експерт нагадав, що в Україні зараз діють три ціни на газ: для населення – 8 тисяч гривень за тисячу кубометрів; для бюджетних організацій – 16 тисяч гривень; для комерційних підприємств – в середньому 35 тисяч гривень.

На думку експерта, знаючи розцінки на біомасу, можна побачити, кому вигідно відмовлятися від газових котлів і переходити на тверде паливо. Враховуючи, що за останній рік ціна на дрова в багатьох регіонах країни зросла в три рази, перехід на твердопаливні котли варто робити якщо є доступ до відносно дешевої сировини.

Як йдеться в матеріалі, сучасні котли тривалого горіння можуть працювати як на дровах, так і на інших видах палива, наприклад, пелетах і гранулах, зроблених з відходів деревного та аграрного виробництва.

Зараз ціна на деревні пелети та гранули становить понад 7 тисяч гривень за тонну, а пелети з відходів соняшнику або соломи коштують понад 4 тисячі гривень за одну тонну.

“Найдорожчий нині вид біопалива – це деревні гранули. Вони коштують близько 7 тисяч гривень за тонну. Щоб замістити тисячу кубів газу потрібно дві тонни. Тобто, за гранули ми заплатимо 14 тисяч гривень. Для промислових підприємств у 2 – 2,5 рази дешевше, порівнюючи з придбанням газу. Відповідно бізнесу вигідно переходити на гранули, а бюджетникам і населенню ні”, – пояснив Гелетуха.

Одним з найпопулярніших видів біопалива нині в Україні є деревна тріска, яка коштує 2,5 тисячі гривень за тонну. Для заміщення тисячі кубів газу необхідно три тонни цього палива. Відповідно це обійдеться в 7,5 тисяч гривень. У цьому випадку газ вигідно замінювати навіть бюджетним установам.

“Ви зараз не знайдете тріски на ринку. Скуплено майже все. Тому, що цей вид сировини зараз найпопулярніший”, – сказав Гелетуха.

За словами експерта, рентабельність при переході на біомасу з встановленням спеціального котла буде хорошою, якщо ціна біоресурсу мінімум у два рази менша за ціну на газ.

 

www.unian.ua