Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.06.2019

В Україні з’явилася технологія оплати через смартфон замість терміналу

Міжнародна платіжна система Visa і державний “Ощадбанк” представили інноваційне технологічне рішення Tap to Phone, дозволяє підприємцям використовувати смартфон для прийому безконтактних платежів замість POS-терміналу.

Про це повідомляє інформаційна агенція Уніан.

Як зазначила старший віце-президент і директор з регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи Віра Платонова в ході презентації, Україна є однією з перших країн, де працює ця технологія.

“Це перший запуск на території СНД і Південно-Східної Європи. Якщо подивитися на карту – одиниці подібних пілотів, подібних тестувань вже відбулися. Це можливість перетворити мобільний телефон – на сьогодні на технології Андроїд – на торговий POS-термінал”, – сказала Платонова.

Вона підкреслила, що будь-який підприємець може налаштувати свій смартфон і приймати платежі за допомогою безконтактних карт, а надалі технологія буде запускатися по всьому регіону і в партнерстві з різними банками.

Заступник голови правління “Ощадбанку” Антон Тютюн, у свою чергу, зазначив, що нова технологія вже доступна клієнтам банку і розрахована на малий бізнес, для якого не доцільно оплачувати встановлення платіжного терміналу та його обслуговування.

“У клієнта є телефон – і цього достатньо. На сьогодні у всіх є смартфони. Тим більше, у людей, які займаються бізнесом. Це активна частина населення, яка хоче щось створити. У них є смартфон, і достатньо лише скачати додаток. Звичайно ж, уклавши договір з Ощадним банком України”, – сказав Тютюн.

За його словами, в найближчі два тижні до нової технології підключаться й інші платіжні системи, щоб клієнти могли розплачуватися картами будь-яких платіжних систем.

Джерело: УНІАН