Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.11.2021

В Україну прямують сім суден-панамаксів із вугіллям, відключень не буде

Україна успішно долає ситуацію з дефіцитом вугілля, що склалася в енергетичній галузі, заявив президент України Володимир Зеленський.

“Нестачі не буде, а буде сім кораблів “панамакс”, які вже прямують і прибудуть до українських портів найближчим часом”, – сказав Зеленський у відеозверненні, поширеному в соцмережі Facebook у понеділок.

За словами президента, вугілля, яке буде доставлено морським шляхом, повністю закриє потреби в енергетичній галузі до кінця року.

У разі необхідності буде повністю закрито потребу до кінця всього опалювального сезону.

“Ми не купуємо вугілля у сепаратистів … Ми не платимо і не будемо платити тим, хто не визнає нашу незалежність, і робимо перший крок на шляху до повної енергетичної незалежності України”, – додав президент.

Зеленський також зазначив, що перед зимою держава підготувала атомну енергетику, яка працюватиме на повну потужність після розширення парку реакторів.

“За останні тижні запущено два додаткові блоки – на Рівненській і Запорізькій АЕС. Ще один блок Запорізької АЕС буде запущено до кінця листопада”, – підсумував глава держави.

При цьому Зеленський спростував інформацію про можливі відключення енергопостачання в країні та закликав не дивитися телеканали, які її поширюють.

“Відключенням світла можуть лякати тільки тих, у кого відключено логіку та критичне мислення. Проста порада: щоб не чути брехливі казки про відключення світла, відключайте звук на деяких брехливих каналах, а краще – не дивіться взагалі. Це збереже і нерви, і електроенергію”, – заявив президент.

Він наголосив, що”держава нікого не залишить без світла й тепла”. “Тут теж усе просто, незважаючи на те, що все не просто у світі, який справді переживає енергетичну кризу”, – додав Зеленський.

Судно типу “панамакс” (Panamax) може перевозити 60-80 тис.тонн вугілля. На початку листопада високопоставлене джерело в уряді повідомило агентству “Інтерфакс-Україна”, що українські порти найближчим часом приймуть п’ять суден з імпортним вугіллям зі США загальним обсягом близько 280 тис. тонн: чотири – для “ДТЕК” і одне – для державної “Центренерго”.

 

ua.interfax.com.ua