Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.05.2020

Єгипет знову відкриває готелі для туристів, з встановленими в них протиепідемічними обмеженнями

Єгипет дозволяє готелям знову відкриватися для прийняття туристів за умови, що вони будуть працювати не більше ніж на 25% потужності до кінця травня і реалізують низку профілактичних заходів в області охорони здоров’я, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу Sars-Cov-2. Про це повідомляє ASPI news із посиланням на Reuters та повідомлення єгипетського Кабміну в неділю.

Повідомляється, що коронавірус став причиною припинення діяльності туристичного сектора Єгипту, на який припадає 12% -15% валового внутрішнього продукту. Це призвело до збитків, що оцінюються в  1 млрд на місяць. Відомо, що уряд припинив міжнародні пасажирські авіарейси і закрив готелі, ресторани і кафе, а також ввів нічну комендантську годину.

Для відновлення роботи готелі повинні мати медпункт з лікарем, який буде регулярно перевіряти температуру, і встановлювати дезінфекційне обладнання, йдеться в повідомленні Кабміну.

Гості повинні бути зареєстровані в режимі онлайн, а працівники готелів повинні пройти швидке тестування на коронавірус при в’їзді на курорти. Також готелі повинні виділити поверх для людей, у яких можливо буде виявлений коронавірус.

Також повідомляється, що з 1 червня готелям буде дозволено працювати з максимальною місткістю 50%, говориться в повідомленні Кабміну. У курортному готелі не допускається проведення весіль або вечірок, організація розважальних заходів і проведення відкритих шведських столів. Ресторани готелю залежатимуть від заздалегідь встановлених меню і більш широких просторів між столами.

Єгипет, який повідомив про 6 465 випадків коронавірусу, включаючи 429 смертей за станом на неділю, 3 травня, послабив свої обмеження на священний місяць посту Рамадан, що дозволило більшій кількості підприємств знову відкрити і скоротити комендантську годину в нічний час. Прем’єр-міністр Мостафа Мадбулі заявив, що країна почне поступово повертатися до нормального життя після Рамадана.

Як повідомляло ASPI news, Греція сподівається прийняти туристів вже в липні, проте власники готельного бізнесу очікують, що сезон буде похмурим, а пандемія коронавірусу буде стримувати відвідувачів від поїздок.