Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 12.12.2019

Європейська Комісія під час засідання Колегії ухвалила «Зелену угоду»

Європейська Комісія під час засідання Колегії ухвалила «Зелену угоду» – пакет заходів, спрямованих на модернізацію економіки та соціальної сфери відповідно до мети перетворення Європи у «кліматично дружній» континент до 2050 року. 

Про це повідомляє Укрінформу.

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн представила документ під час брифінгу в Єврокомісії та під час пленарного засідання Європарламенту.

«Європейська «Зелена угода», з одного боку, є нашим баченням кліматично-нейтрального континенту до 2050 року, а з іншого – дуже конкретною дорожньою картою досягнення цієї мети. Це «50 дій до 2050 року». Наша мета – примирити економіку з нашою планетою, знайти баланс між шляхом, яким ми виробляємо і споживаємо, з ресурсами нашої планети, і примусити такий підхід працювати для нашого народу», – наголосила президент Єврокомісії.

Вона зауважила, що європейська «Зелена угода», з одного боку, має на меті скорочення шкідливих викидів, а з іншого – піклується про створення нових робочих місць та розвиток інновацій.

Окремо наголосила, що ніхто не має залишитися позаду, і перехід до нової економічної моделі або буде працювати для всіх, або не відбудеться взагалі. З огляду на це, важливою складовою європейської «Зеленої угоди» є справедливий перехідний механізм. Єврокомісія має амбітні плани мобілізувати 100 мільярдів євро, які будуть спрямовані на підтримку найбільш вразливих регіонів та секторів європейської економіки.

Президент наголосила, що європейська «Зелена угода» є запрошенням для всіх до участі.