Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.06.2022

Європейські експерти очікують урожай сої в Україні на рівні минулого року

У 2022 році на Європу чекає рекордний рік з вирощування сої. Очікується, що загальна площа культури на континенті збільшиться до 4,5 млн га, що на 4,3% більше, ніж у 2021 році. Попри війну, в Україні урожай сої не зменшиться.

Про це повідомляє Farmer.pl з посиланням на дані Donau Soja.

При цьому посівні площі в ЄС збільшаться на 12%, досягнувши рекордного зростання в 1,09 млн га.

Найбільше розширять площі під культурою в Німеччині, Австрії, Італії, Польщі, Словаччині, Чехії та Хорватії. Пояснюється це зростання поєднанням кількох факторів. Зокрема, високими цінами на сировину та попитом на ГМ-соєві боби.

Обмежена доступність добрив також сприяє вирощуванню сої, оскільки вона менше залежить від азотних добрив, ніж інші культури. Вважається також, що соєві боби краще підходять для боротьби з посухами, які почастішали в багатьох частинах Європи.

Навіть в Україні, яка зараз воює, прогнозується досягнення обсягів вирощування на рівні 2021 року. В цьому запевняє президент Donau Soja Маттіас Крен.

За рахунок більш ранніх термінів збирання врожаю соя має значно нижчі витрати енергії на сушіння зерна, ніж, наприклад, кукурудза. Це одна з причин чому українські аграрії почали замінювати кукурудзу соєю.

За прогнозом Donau Soja, загалом виробництво сої в Європі у 2022 році, ймовірно, зросте на 4,7% — до 10 млн т. Оскільки сезон наразі на початковому етапі, кожен прогноз базується на середньому розвитку врожаю за останні п’ять років. Експерти припускають, що очікуване розширення виробництва в ЄС-27 на 360 тис. тонн, а в Сербії на 240 тис. тонн можуть замінити можливі втрати виробництва в Україні під час жнив 2022 року.

«Хоча насправді ми не очікуємо втрат у виробництві сої в Україні, а навпаки», — цитує видання слова Маттіаса Крена.

 

superagronom.com