Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.11.2021

Євросоюз планує здобути технологічну незалежність у виробництві мікрочіпів

Єврокомісія послаблює обмеження на субсидії, щоб стимулювати виробництво напівпровідників на континенті.

Європейський союз має намір вирішити проблему безпрецедентного дефіциту мікрочіпів, через який простоюють автозаводи та підприємства-виробники смартфонів, а також електротехнічного та медобладнання.

Але перед Брюсселем стоїть непросте завдання – рівномірно розподілити вигоду від реалізації плану по всій єврозоні.

Маргрет Вестагер, віце-президент Єврокомісії з питань конкуренції:

«Це рішення підвищує гнучкість для запобігання перегонам за субсидіями. Воно забезпечує надання пропорційної, точкової допомоги відповідно до загальноєвропейського підходу, зводячи до мінімуму дисбаланс у конкурентній сфері. Допомога буде надана там, де в ній справді є необхідність. І дивлячись на розвиток світової індустрії мікропроцесорних технологій, я роблю висновок, що сьогодні існує особлива потреба у запуску великомасштабного виробництва в Європі».

Ряд країн, наприклад, Франція та Німеччина, вимагали для національних компаній безперешкодного доступу до фінансування, щоб ті могли скласти конкуренцію Китаю. Інші (включаючи Данію та Нідерланди) – виступили проти виділення держкоштів місцевим виробникам мікроелектроніки.

Сандро Гозі, депутат Європарламенту:

«Це хороший старт. Очевидно, що нам треба рухатися у різних напрямках, диверсифікувати виробництво, щоб стати справді конкурентоспроможними. Необхідно робити все, щоб умови для європейської індустрії та індустрії решти світу були рівними. Безумовно, Євросоюзу дуже важливо здобути технологічну незалежність у виробництві мікрочіпів».

Єврокомісія також вирішила продовжити до 30 червня 2022 року тимчасову програму держпідтримки європейських компаній та підприємств, які зазнали серйозних економічних втрат під час кризи пандемії.

 

metallurgprom.org