Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.03.2022

УЗ провела переговори з «Метінвестом» та АМКР щодо відновлення вантажоперевезень

Менеджмент меткомпаній також провів переговори з представниками Мінекономіки: від металургів очікують якнайшвидшого відновлення виробництва

Акціонерне товариство «Укрзалізниця» провело переговори керівництвом металургійних компаній «АрселорМіттал Кривий Ріг» та «Метінвест». Про це повідомив глава УЗ Олександр Камишин у своєму Telegram-каналі.

«Говорили з керівництвом «Арселора» та «Метінвесту» про відновлення вантажних перевезень. Обидві металургійні компанії працюють зараз менш ніж на третину від своїх можливостей», – наголосив він.

Також глава «Укрзалізниці» зазначив, що зараз залізничний оператор відвантажує 300 тис. тонн на добу, тоді як до війни було 700 тис. тонн на добу.

Переговори відбулися в рамках візиту керівництва “Укрзалізниці” до Криворізької дирекції Придніпровської залізниці.

Про переговори з металургійними компаніями також написала міністр економіки Юлія Свиріденко на своїй сторінці у Facebook, наголосивши на необхідності якнайшвидшого відновлення виробництва.

«Нині час ставати до роботи та відновлювати економіку. Для України важливим є кожне підприємство, яке продовжує працювати, і щоб ті, хто зупинили діяльність, – її відновили. Протягом дня ми провели важливу зустріч із менеджментом великих металургійних компаній – серед яких ArcelorMittal та «Метінвест». Чекаємо від них позитивних новин найближчим часом – як у Кривому Розі, так і в Запоріжжі. Наразі металургійні компанії стратегічно важливі для нашої країни. Тому держава зробить для максимум їх стабільної та ефективної роботи», – зазначила вона.

Нагадаємо, що обсяг залізничних вантажоперевезень в Україні за перші дев’ять днів березня впав майже на 70% порівняно з аналогічним періодом минулого року. З початку бойових дій 24 лютого до 18 березня «Укрзалізниця» перевезла 5,28 млн тонн вантажів, із яких 276,4 тис. тонн – зернові культури. Проте кількість вантажів на залізниці поступово зростає і перевищує 300 тис. тонн на день.

3 березня «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав зупинення металургійного виробництва. Коксохімічний завод працює на гарячому простої, а гірничодобувний департамент працює на мінімальних потужностях. Але натомість компанія продовжує видобуток залізної руди.

Потужності гірничо-збагачувальних комбінатів «Метінвесту» у Кривому Розі завантажені на 30%, завод “Каметсталь” (м. Кам’янське) продовжує випускати продукцію. Натомість меткомбінати ім. Ілліча та «Азовсталь» у Маріуполі, а також «Запоріжсталь» зупинили свою роботу. Проте кілька днів тому генеральний директор підприємства Олександр Мироненко заявив що комбінат розглядає можливість запуску цеху холодної прокатки.

 

gmk.center